`World of the damned


 
HomeHome  CalendarCalendar  FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups  RegisterRegister  Log inLog in  

Share
 

 Informacija apie vampyrus

Go down 
AuthorMessage
Louis de Pointe du Lac

Louis de Pointe du Lac

Pranešimai : 16
Prisijungė : 2010-06-02
Amžius : 252
Gyvenamoji vieta : NY
Lytis : Male

Informacija apie vampyrus Empty
PostSubject: Informacija apie vampyrus   Informacija apie vampyrus EmptySat Jun 05, 2010 3:47 pm

Pradėsiu šiek tiek banaliai, bet kaip nors turiu nustatyti vampyrų standartus tam, kad forume kartais neatsirastu švytinčiųjų. Vampyrų:
   • neveikia sidabras,
   • šventinti kryžiai ir vanduo,
   • jie atsispindi veidrodyje,
   • dienomis miega karstuose,
   • saulėje ne spindi, o dega,
   • turi ilgesnius iltinius dantis, nei žmonių,
   • akių spalva nepriklauso nuo to, kuo jie maitinasi; jų akių spalva yra žmogiška, tik šviesesnė, įsiutus jų akys tampa juodos;
   • yra išblyškę,
   • miršta, jei išgeria visą žmogaus kraują,
   • turi specialius gebėjimus, tačiau nedaugelis,
   • net gali verkti.


Beveik viskas iš Anne Rice knygų. Manau, jog tai yra pagrindiniai dalykai, kuriuos turėtumėt žinoti. Taip pat, tiems, kurie rinksis būti vampyrais, žinokit, kad jei jūsų veikėjas gyvena daugiau nei 100 metų, jo bendravimo būdas ir manieros turėtų skirstis nuo šiandienos žmogaus. Apmąstykit tai. O dabar, šiek tiek informacijos apie klanus:


----------------------------------


Setites


Informacija apie vampyrus 2zrdlk5

Setites klanas - tai pats seniausias vampyrų klanas. Šio klano nariams yra apie 1000 metų ar daugiau, todėl natūralu, jog jie laiko save pranašesniais už kitus nemirtinguosius. Jie laiko save vadais, todėl yra nustatę taisykles, kurių privalo laikykis kiekvienas vampyras antraip patenka į Setites nemalonę.Tai - vienas iš slpačiausių klanų, tai pat tai pats mažiausias klanas, jį sudaro vos 6 vampyrai, bet jie visi pasižymi nepaprastais gebėjimais, todėl kiti klanai nenori turėti problemų su jais. Šiame klane esantys vampyrai, buvo supažindinti su nauju gyvenimu būdami 30-40 metų. Setites klano nariai yra lyg šeima, giminė susaistyta tvirtais ryšiais ir paslaptimis, todėl savaime suprantama, jog jie bet ko nepriima į savo ratą. Patekti į Setites klaną yra labai sunku, tačiau kai kuriems pavyko tai padaryti,Setites klano nariai nustato taisykles pagal kurias yra priimami nauji vampyrai į jų klaną. Šio klano narius galima atpažinti iš jų tatuiruotės - Ra akies, jie ją išsitatuiravę ant kaklo.

Faktai:
Žmogiškasis amžius: 30-40 metų
Tatiuruotė ir jos vieta: Ra akis ant kaklo.
Skaičius: ~ 6.
Gyvenamoji vieta: tiksliai nežinoma


Assamite


Informacija apie vampyrus 34qwz8k


Assamite - tai pats gausiausias klanas. Jį sudaro šimtai, o gal net ir daugiau vampyrų. Dauguma vampyrų yra jauni, maždaug 200 metų ir mažiau, todėl jie yra vieni iš labiausiai su žmonių pasauliu susijusių vampyrų. Jie turi naktinius klubus, kuriuose dažniausiai gali sutikti šio klano narius, taip pat užsiima nelegaliu verslu, kaip narkotikų platinimas Assamite nėra labai stiprūs vampyrai, tačiau jų yra labai daug. Šis klanas dažniausiai nusižengia taisyklėms, verčia vampyrais žmones, neretai išsiduoda žmonėms savo prigimtį, todėl Setites ir Giovanni klanai yra priversti juos nusbausti, o bausmė - mirtis. Neretai, dalis keli Assamite klano nariai sukyla prieš lyderiaujančius klanus, tačiau paskutinis jų sukilimas buvo numalšintas ir kaip bausmė puse Assamite nariu buvo nužudyti. Jie ligi šiol laiko nuoskauda, kad turi paklusti kitiems. Šio klano vampyrai yra labai gražūs, taip pat iš išvaizdos jauni. Šie vampyrai buvo paversti kai jiems buvo tik 19-25 metai, kai kurie ir jaunesni. Jie, naudodami savo išvaizdą, prisivilioja aukas. Jų tatuiruotės - tai įvairūs ornamentai and kaklo.

Faktai:
Žmogiškasis amžius: 19-25
Tatiuruotė ir jos vieta: Ornamentai ant kaklo.
Saičius: ~100
Gyvenamoji vieta: daugiausia jų yra Brukline,tačiau jie gyvena ir Bonxe.


GiovanniInformacija apie vampyrus 69p79g


Giovanni klano vampyrai laikomi stipriausiais nemirtingųjų pasaulio individais. Šio klano nariai pasižymi nepaprasta jėga ir ištverme. Setites dažnai kviečiasi į pagalbą šio klano vampyrus, norėdami numalšinti Assamite vampyrus. Ši klaną sudaro ~20 vampyrų, skaičius nėra tiksliai žinomas. Jų žmogiškasis amžius yra nuo 25-30 metų, tačiau pasitaiko ir išimčių. Giovanni klano nariai yra gimę įvairiais laikotarpaisi – nuo viduramžių, kai vyko kryžiaus karai ir kovos su Mongolais iki XVIII amžiaus ar Viktorijos eros. Jiems yra apie 800-300 metų, todėl šie vampyrai, kaip ir Setites, pasižymi ne vien jėga, bet ir protu. Jie paklusnūs ir niekada nenusižengia taisyklėms, todėl Setites klano vampyrai juos gerbia ir kartais atskleidžia savo paslaptis, žinoma jeigu patys nori. Kai kurie Giovanni klano nariai yra susidarę neigiamą nuomonę apie Assamite klano narius, dėl jų vėjavaikiško gyvenimo stiliaus, kadangi patys yra kilę iš senesnių laikų, tačiau tai retai kliudo jų bendravimui tarpusavyje. Apskritai, Giovanni klaną butų galima apibūdinti kaip neutralų.

Faktai:
Žmogiškas amžius: 25-30
Tatiuruotė ir jos vieta: Liūtas ant kaklo
Skaičius: ~20-30
Gyvenamoji vieta: Manhetenas, yra nusipirkę turtingųjų namus

_________________
Informacija apie vampyrus X6c2vc
Back to top Go down
View user profile
 
Informacija apie vampyrus
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
`World of the damned :: `WELCOME :: »Veikėjai-
Jump to: